Ogłoszenia, 27 czerwca 2021

Ogłoszenia parafialne

·      Od dzisiaj w kościele może być zajęte do 75% miejsc. W związku z tym nie ma dodatkowych Mszy Świętych. Nadal obowiązuje w przestrzeniach zamkniętych obowiązek noszenia maseczek. 

·      Dzisiaj zapraszamy na godz. 1700 na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godz. 1730 na nabożeństwo czerwcowe. Do końca miesiąca nabożeństwa po Mszach wieczornych.

·      Od jutra wakacyjny porządek Mszy Świętych. Nie będzie zatem w dni powszednie Mszy Świętych o 900. W okresie wakacyjnym nie będzie też spotkań formacyjnych poszczególnych grup. Jedynie Klub Seniora będzie miał swoje spotkanie we wtorek.

·      Dzieci zachęcamy do spowiedzi przed wakacjami.

·      Uczniowie klas VI i VII przygotowujący się do bierzmowania, jeśli nie byli na spotkaniach w minionym tygodniu, proszeni są o przyniesienie książeczek do końca miesiąca.

·      We wtorek, 29 czerwca w uroczystość św. Ap. Piotra i Pawła przypada dzień modlitw w intencji Ojca Świętego.

·      W czwartek, 1 lipca przypada w naszej parafii całodzienna Adoracja Najświętszego Sakramentu.

·      Tego dnia przypada również I czwartek miesiąca. Od 1700 okazja do spowiedzi; o 1730Godzina Święta.

·      W I piątek miesiąca o 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia i Adoracja do wieczornej Mszy. Od 1700 okazja do spowiedzi i modlitwa Rycerstwa Niepokalanej; o 1730Nabożeństwo ku czci Najświętszego Serca Pana Jezusa.

·      W sobotę msza św. o godz. 630 w intencji Członków Żywego Różańca. Po Mszy Świętej zmiana tajemnic oraz Różaniec.

·      W sobotę od godz. 1600 Adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi.

·      W przyszłą niedzielę o godz. 1200 udzielany będzie sakrament chrztu świętegoNauka przedchrzcielna dla rodziców i chrzestnych w sobotę o godz. 1900.

·      Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny, miesięcznik dla dzieci „Mały Gość Niedzielny”. W zakrystii jest do nabycia „Droga do nieba” z dużym i małym drukiem.

·      W zakrystii można nabyć filmy DVD. Dzisiaj szczególnie polecamy filmy o tematyce chroniące życie nienarodzone („Nieplanowane”, „Każde życie jest cudem – October Baby”)

·      Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii. Dziękujemy za ofiary na cele remontowe. W minioną niedzielę zebrano kwotę 7500 zł.

·      Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”. 

 

minionym tygodniu odeszła do Pana:

§  Elżbieta Kloss - Maryszczak, lat 59 

 

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie