Ogłoszenia, 13-20 lutego 2022

W dniach 14-26 lutego trwają ferie zimowe. W dni powszednie nie będzie Mszy Świętych o 9.oo. W niedzielę 20 lutego nie będzie Mszy dla dzieci. Pozostałe nabożeństwa, kancelaria bez zmian.

·      W tym roku Diecezja Opolska przeżywa Jubileusz 50-lecia. W ramach dziękczynienia i świętowania zaplanowano w kolejne niedziele, począwszy od dzisiejszej „Nowennę Niedziel”. Jubileusz będzie przeżywany pod hasłem „Bliżej Boga-Człowieka”. W gazetkach, w nabożeństwach będą się pojawiały teksty i modlitwy związane z tym tematem.

·      Zapraszamy na godz. 1700 na modlitwę Różańcową za młode pokolenie, oraz na godz. 1730 na nieszpory niedzielne.

·      W klasztorze Annuntiata w niedzielę 13 lutego Spotkanie Rodzinne.

·      Od 14 do 26 lutego trwają ferie zimowe. Przez te dwa tygodnie nie będzie Mszy Świętych w dni powszednie o godz. 900. W niedzielę 20 lutego nie będzie również Mszy dla dzieci.

·      Z powodu ferii nie będzie również spotkań grup formacyjnych. Odbędzie się jedynie spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek 15 lutego.

·      W czwartek 17 lutego o 1730 Różaniec Rodziny Radia Maryja.

·      W piątki o 1500 Koronka do Bożego Miłosierdzia.

·      W niedzielę 20 lutego o godz. 1400 Msza Święta w rycie nadzwyczajnym, czyli trydenckim.

·      W piątek, 25 lutego o 1700 Adoracja z modlitwą o pokój na wschodniej granicy.

·      W niedzielę 27 lutego o godz. 1030 Msza Święta w intencji rocznych dzieci.

·      Tego dnia również o 1200 pod przewodnictwem Księży Biskupów zostanie odprawiona Msza Święta w intencji Ojczyzny oraz za tych, którzy oddali życie za jej wolność, suwerenność i niepodległość. Po Mszy odsłonięcie pomnika przy więzieniu.

·      Przed kościołem do nabycia: nasza parafialna gazetka „Źródło”, Gość Niedzielny (wydanie z 13 II z płytą CD – kolejna część Pisma Świętego).

·      Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na bieżące potrzeby parafii. W niedzielę 20 lutego dodatkowa zbiórka na cele remontowe. Po konsultacjach z Konserwatorem zabytków zyskano zgodę na wymianę ławek, natomiast nadal nierozstrzygnięta jest sprawa malowania kościoła.

·      Za wszystkie ofiary, kwiaty i prace przy kościele składamy serdeczne „Bóg zapłać”. 

 

minionym tygodniu odeszli do Pana:

§  Stanisław Gorczyński, lat 76, zam. na ul. Dworskiej;

§  Roman Dudek, lat 53;

 

Wieczny odpoczynek racz zmarłym dać Panie