Diecezjalna Pielgrzymka do Watykanu na rozpoczęcie ROKU WIARY

Diecezjalna Pielgrzymka do Watykanu na rozpoczęcie ROKU WIARY
Rzym - Padwa - Asyż - Loreto
Termin: 08.10 - 14.10.2012 r


Program pielgrzymki:
1 dzień: Zbiórka w Opolu na Placu Katedralnym o godz. 18.00, przejazd do Włoch.
2 dzień: Przyjazd do Padwy i nawiedzanie Bazyliki św. Antoniego, obiadokolacja i nocleg.
3 dzień: Śniadanie, przejazd do Asyżu. Po drodze nawiedzenie Santa Maria degli Angeli - Bazyliki Matki Boskiej Anielskiej. Przyjazd do Asyżu i zwiedzanie Bazyliki św. Franciszka, kościoła św. Klary. Przejazd do hotelu w okolicy Rzymu, obiadokolacja i nocleg.
4 dzień: Śniadanie, przejazd do Rzymu: Uroczystości związane z rozpoczęciem ROKU WIARY, nawiedzenie grobu Jana Pawła II, Bazylika św. Piotra, przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
5 dzień: Śniadanie, przejaz do Rzymu i zwiedzanie: Bazylika S. Maria Maggiore, Bazylika św. Jana na Lateranie, Panteon, Święte Schody, Forum Romanum, Schody Hiszpańskie, Plac Navona, Fontanna di Trevi, przejazd do hotelu, obiadokolacja i nocleg.
6 dzień: Śniadanie, przejazd do Loreto: Sanktuarium św. Domku, przejazd do hotelu w okolice Rimini, obiadokolacja i nocleg.
7 dzień: Śniadanie, wyjazd do Polski.

 

Świadczenia: przejazd komfortowym autokarem, ubezpieczenie KL 10000 Euro, NNW 2000 Euro i Bagażu 200 Euro, 5 noclegów we Włoszech w hotelach 3/4*, pokoje 2, 3 - osobowe z łazienkami, 5 śniadań, 5 obiadokolacji, opieka pilota.
Cena: 1300 PLN
Dodatkowo płatne na miejscu: bilety wstępu, metro, przewodnik lokalny, słuchawki - ok. 25 euro.