Informacje dla kandydatów do bierzmowania

Przygotowanie do bierzmowania dla młodzieży

Przypominamy, że trzyletni cykl przygotowania do bierzmowania rozpoczyna się w klasie VI szkoły podstawowej.

W tygodniu od 14 X do 18 X spotkania mają grupy z roku III

ROK I        7-11 października 2019

Lp.

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

GRUPA IV

Poniedziałek godz. 18:40

(po Mszy św. wieczornej)

 Środa 

godz. 16:30

Środa godz. 18:40

(po Mszy św. Wieczornej)

Czwartek godz. 18:40

(po Mszy św. wieczornej)

1.    

Bach Karolina

Hajtko Zuzanna

Grzesiuk Dawid

Lesik Alex

2.    

Bałazy Karolina

Hmielorz Julia

Haissoun Miriam

Majowicz Oliwier

3.    

Barycka Oliwia

Hordejuk Szymon

Malinowska Hanna

Rajchel Oliwier

4.    

Bichta Paweł

Janicki Szymon

Marcyanik Karolina

Rychel Olaf

5.    

Blokesz Julia

Janik Wiktoria

Mendelski Radosław

Rzehak Paweł

6.    

Blokesz Mateusz

Jeklema Dawid

Michna Wiktoria

Smołka Filip

7.    

Brzenczka Dawid

Kalski Maciej

Musialik Wiktoria

Socha Alicja

8.    

Brzoska Anna

Koczumiński Marcin

Osierda Alicja

Sotyka Oliwia

9.    

Budzan Maciej

Koczwara Jakub

Palczewski Marek

Strzelczyk Jacek

10. 

Burszyk Wiktoria

Korczok Wiktor

Pilch Paweł

Suliga Vivien

11. 

Czarnecka Julia

Kowalska Jagoda

Plinta Michał

Walkowiak Piotr

12. 

Derlong Oliwia

Kozioł Vivien

Popardowska Nadia

Wasylewicz Amelia

13. 

Domin Mateusz

Kuźnik Michał

Radzieńczak Natalia

Zabłocka Anna

14. 

 

 

 

 

15. 

 

 

 

 

 

ROK II     7-11 października 2019

Lp.

GRUPA I

GRUPA II

GRUPA III

GRUPA IV

Poniedziałek godz. 18:40

(po Mszy św. wieczornej)

 Wtorek 

godz. 16:30

Czwartek 

godz. 16:30

Czwartek godz. 18:40

(po Mszy św. wieczornej)

1.    

Detyna Piotr

Jamicki Dawid

Auguścik Magda

Czech Remigiusz

2.    

Hylak Aleksander

Joszko Kamila

Budzan Karolina

Kachel Robert

3.    

Jakubowski Kajetan

Kępczyk Maria

Józefus Karolina

Kampczyk Paulina

4.    

Janeczek Sonia

Mikołajec Oliwia

Koprowski Karol

Klohsek Tomasz

5.    

Jenderka Mateusz

Paskuda Zuzanna

Krasicki Łukasz

Kłoda Jakub

6.    

Kabat Dawid

Petryszak Szymon

Nieckarz Helena

Kondys Piotr

7.    

Kołpacka Maja

Pieróg Kuba

Niewrzoł Marta

Kraśnicka Natalia

8.    

Kowalski Miłosz

Piontek Alexander

Pempuś Kamil

Oczek Julia

9.    

Majchrzak Oliwia

Poterek Wiktoria

Potocki Michał

Plaugo Tomasz

10. 

Milniczyn Oliwia

Rzepka Jakub

Rejman Szymon

Skrzyński Tomasz

11. 

Piasny Kacper

Śmiały Anna

Stanosz Szymon

Twardy Laura

12. 

Sekuła Weronika

Toporowska Dominika

Winkler Wiktor

Wilczek Szymon

13. 

Sowa Tomasz

Witkowska Wiktoria

 

Wramba Marcel

14. 

 

 

 

 

15. 

 

 

 

 

 
 
 

III ROK PRZYGOTOWANIA (kl. VIII i I szkoły średniej) 14-18 X 2019

GRUPA I  

Poniedziałek godz. 18:40

(po wieczornej Mszy św.)

GRUPA II                                                    Środa godz. 16:30

GRUPA III                                                  Środa godz. 18:40                                      (po wieczornej Mszy św.)

GRUPA IV                                           Czwartek godz. 18:40                               (po wieczornej Mszy św.)

Barcikowska Oliwia

Alker Oliwia 

Frątczak Matylda

Bartkowski Kamil

Bluk Paweł

Berger Wiktoria

Fulneczek Paulina

Chrzanowski Przemysław

Cichoń Julia

Błaszczuk Michał

Fulneczek Wiktoria

Domin Dawid

Deryło Wiktoria

Brzoska Jan

Garbas Julia

Domin Paulina

Grobosz Laura

Czenstochowski Filip

Gawęda Paulina

Glenc Alex

Jaroszewicz Bartosz

Flegel Jan

Gronowicz Paulina

Musioł Łukasz

Jasita Teresa

Horak Patrycja

Henkenman Emilia

Piszczek Daniel

Karbownik Łukasz

Klein Kevin

Jagiełło Jessica

Pusz Łukasz

Konieczko Karol

Klein Viktoria

Józefiak Magdalena

Kusma Anita

Kuczera Weronika

Kołdońska Hanna

Józefiak Oliwia

Kuznik Dominika

Lechoszest Jakub

Myszakowski Marcin

Wadowski Mateusz

Oslislo Marek

Milniczyn Alicja

Opyd Sebastian

 

Sobczak Jakub

Osowiecka Oliwia

Płaziński Tomasz

 

 

Rolnik Magdalena

Turlejski Piotr

 

 

 

Wiktorowicz Patrycja

 

 

 

Żelasko Aksel

 

 

 

GRUPA V                               Poniedziałek godz. 18:40                 (po wieczornej Mszy św. )      

GRUPA VI                                             Wtorek godz. 16:30

GRUPA VII                                              Piątek godz. 16:30

GRUPA VIII                                               Piątek godz. 18:40                                     (po wieczornej Mszy św.)

Breuer Kamil

Dobrzański Jacek

Orysik Wojciech

Grabowska Emilia

Gałeczka Gracjana

Franciszkiewicz Oliwia

Osowska Wiktoria

Górska Patrycja

Lenartowicz Błażej

Konopacki Maksymilian

Panicz Gabriel

Jakieła Oliwier

Niewrzoł Piotr

Korczok Michał

Piechaczek Krzysztof

Kremer Maksymilian

Ratajczak Andrea

Kowalczykowska Emilia

Piechaczek Maksymilian

Morawiec Dawid

Rola Agnieszka

Lamla Sara

Rębisz Antoni

Ostrowski Szymon

Stefanowski Marek

Lechoszest Jarosław

Skorupa Laura

Piszczek Alicja

Stachota Karolina

Lesik Michał

Sobota Dawid

Smal Aleksnadra

Sztreker Martyna

Majewski Patryk

Zając Roskana

Sołtys Gabriela

Tarapata Maja

Matusiewicz Olaf

Zientek Dawid

Synowczyk Nataniel

Twardowska Wiktoria

Napora Natalia

 

Ściepura Dominika

Wiczkowski Patryk

Niewrzoł Karolina

 

Świętek Dawid

Zając Juliusz

Nowak Szymon

 

Witecka Martyna

 

Nowak Remigiusz

 

Wójcik Martyna

 

Pacharzyna Julia

 

Wypler Dawid

 

Rzeszowska Emilia

 

 

 

Szyndler Aleksandra

 

 

 


Przygotowanie do bierzmowania dla dorosłych

Kolejne przygotowanie dla dorosłych (tzn. osób, które ukończyły katechizację w zakresie ponadgimnazjalnym) rozpocznie się 9 listopada 2019 roku. Spotkania odbywają się w 5 kolejnych sobót o godz. 19.00 w domu katechetycznym przy par. NSPJ. Nie są konieczne wcześniejsze zapisy.