Odeszli do wieczności w 2019 r.


Modlitwa za zmarłego w dniu śmierci lub pogrzebu

Boże, który zawsze się litujesz i przebaczasz, pokornie Cię błagamy, nie oddawaj w moc nieprzyjaciela i nie zapominaj na wieki duszy Twojego sługi / Twojej służebnicy N., której dzisiaj kazałeś odejść z tego świata, lecz rozkaż Świętym Aniołom wprowadzić ją do niebieskiej ojczyzny, a ponieważ Tobie wierzyła i ufała, niech nie ponosi kar piekielnych, lecz posiądzie szczęście wieczne.
Zmiłuj się, Panie, nad duszą Twojego sługi / Twojej służebnicy N., za którą się modlimy, pokornie błagając Twego miłosierdzia, aby oczyszczona osiągnęła odpoczynek wieczny.

Z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do wieczności w roku 2019:

 

+ Józef Knop, ojciec ks. Witolda, lat 79, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb, wt, 23 VII 2019 o 12.oo)

+ Irena Półgrabia, l. 70, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb pon. 22 VII 2019 o 10.oo)

+ Wiesław Rzeźnicki, l. 82, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb śr, 17 VII 2019 o 13.oo)

+ Zdzisław Antkowiak, l. 61, zam. przy ul. Opawskiej

+ Leonard Szewczyk, l. 60, zam. przy ul. Pomnikowej

+ Wiesław Łudczak, l. 58, zam. przy ul. Miechowskiej

+ Władysława Lila, l. 88, zam. na ul. Chełmońskiego (pogrzeb pon, 8.07.2019 o 11.oo)

+ Waltrauda Leks, l. 86, zam. na ul. Ocickiej (pogrzeb pt, 5.07.2019 o 11.oo)

+ Barbara Bukowska, l. 64, zam./ na ul. Słowackiego (pogrzeb śr, 3.07.2019 o 10.oo)

+ Irena Januszewska, l. 92 (pogrzeb czw. 4.07.2019 o 13.oo)

+ Gizela Klaja, l. 84, zam. w Zebrzydowicach (pogrzeb 27.06.2019 o 10.oo)

+ Gerard Sowa, l. 82, zam. na ul. WAryńskiego (pogrzeb 19.06.2019 o 10.oo)

+ Janina Hujdus, lat 88, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb pon. 17 VI 2019 o 11.oo)

+ Elżbieta Kaśków, l. 84, zam. USA, (pogrzeb pon, 17 VI 2019 o 12.oo)

+ Józef Lechowicz, l/. 91, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb sob, 15 VI 2019 o 11.oo)

+ Tomasz Twardy, (pogrzeb sob, 15 VI 2019 o 10.oo)

+ Joachim Łyko, l. 63, zam. na ul. Lwowskiej (pogrzeb wt, 4 VI 2019 o 13.oo)

+ Franciszek Noga, l. 81, zam. na ul. Wyszyńskiego (pogrzeb pon, 3 VI 2019 o 10.oo)

+ Halina Richter, l. 56, zam. na ul. Miechowskiej (pogrzeb sob, 1 VI 2019 o 12.oo)

+ Eugenia Andrejko, l. 70, zam. na ul. Wileńskiej

+ Pelagia Bednarska, l. 94, zam. na ul. Chełmońskiego

+ Maria Wyrostek, l. 73, zam. na ul. Opawskiej

+ Jurand Nowakowski, lat 72, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb pon, 6 V 2019 o 11.30)

+ Tadeusz Czechowicz, l. 72, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb, sob, 4 V 2019 o 12.oo)

+ Janina Barzan, l. 84, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb czw 2 V 2019 o 13.oo)

+ Elżbieta Kedroń, lat 83, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb pon, 29 IV 2019 o 13.00)

+ Eugenia Żylak, lat 96, zam. na ul. Szczęśliwej (pogrzeb sob. 27 IV 2019 o 11.30)

+ Edyta Dreimol, lat 58, zam/ na ul. Katowickiej (pogrzeb, św, 17 IV 2019 w par. św. Mikołaja)

+ Urszula Szewczyk, lat 62, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb sob, 13 IV 2019 o 11.oo)

+ Andrzej Kuszka, lat 77, zam. na ul. Willowej (pogrzeb sob, 13 IV 2019 o 12.oo)

+ Wiesława Borsutzki, lat 72, zam. w Niemczech (pogrzeb sob, 13 IV 2019 o 13.oo)

+ Ireneusz Jachimowski, lat 87, zam. na ul. Łąkowej 

+ Władysław Bętkowski, lat 76, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb sob, 6 IV 2019 o 12.oo w kościele św. Jana Chrzciciela na Ostrogu)

+ Ryszard Żyłka, lat 68, zam. na ul. Opawskiej (pogrzeb śr, 3 IV 2019 o 12.oo)

+ Elżbieta Gądek, lat 92, zam. na ul. Gwiaździstej (pogrzeb sob, 30 III 2019 o 11.oo)

+ Stanisław Smajdor, lat 75, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb pt, 29 III 2019 o 13.oo)

+ Feliks Tessmer, lat 82, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb wt, 26 III 2019 o 12.00 w kościele NSPJ)

+ Halina Hordejuk, lat 69, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb śr. 20 III 2019 o 13.oo)

+ Hubert Kocjan, lat 60, zam. na ul. Miechowskiej (pogrzeb wt, 19 III 2019 o 13.oo)

+ Eryka Wuttke, lat 82, zam. na ul. Katowickiej

+ Telesfor Pierzchałą, lat 94, zam. na ul. Pomnikowej

+ Lidia Zimna, lat 82, zam. na ul. Katowickiej

+ Henryk Kampka, lat 84, zam. na ul. Katowickiej

+ Jerzy Królik, lat 83, zam. w Niemczech (pogrzeb, sob, 9 III 2019 o 12.oo)

+ Jerzy Fryga, lat 62, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb, sob, 9 III 2019 o 13.oo)

+ Eryka Niemiec, lat 82, zam. na ul. Słowackiego (pogrzeb sob, 2 III 2019 o 13.00)

+ Wiesław Rudzki, lat 60, zam. na ul. Waryńskiego (pogrzeb pt, 1 III 2019 o 13.00)

+ Józef Krzysztofik, lat 74, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb pt, 22 II 2019 o 13.oo)

+ Adela Obłój, lat 83, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb sob. 23 lutego o 13.30)

+ Krzysztof Świtała, lat 59, zam. na ul. Pomnikowej (pogrzeb, pon, 25 II 2019 o 12.oo)

+ Ewa Kocharczyk, lat 30, zam. w Olsztynie, pooprzednio ul. Szczęśliwa (pogrzeb sob, 16 II 2019 o 12.oo)

+ Ryszard Ptak, lat 65, zam. w Zawadzie Książęcej (pogrzeb sob, 16 II 2019 o 11.oo)

+ Marian Molenda, lat 59, zam. na ul. Warszawskiej

+ Edmund Habener, lat 97, zam. na ul. Kossaka (pogrzeb sob, 9 II 2019 o 11.oo)

+ Marianna Szczupider, lat 83, zam. na ul. Eichendorffa (pogrzeb pt, 8 II 2019 o 12.oo)

+ Marcin Jesiołowski, lat 82, zam. na ul. Skłodowskiej

+ Maria Zaremba, lat 76, zam. na ul. Ocickiej

+ Władysław Miśków, lat 80, zam. na ul. Opawskiej

+ Adam Kowalczyk, lat 69, zam. na ul. Skłodowskiej (pogrzeb wt, 22 I 2019 o 12.oo)

+ Teresa Goj, lat 87, zam. na ul. Polnej (pogrzeb śr 16 I 2019 o 11.oo)

+ Tadeusz Wolny, lat 61, zam. na ul. Warszawskiej (pogrzeb czw. 10 I 2019 o 10.oo)

+ Józef Szmit, lat 86, zam. na ul. Katowickiej (pogrzeb wt, 8 I 2019 o 9.oo)